Taksan

HAKKIMIZDA

TAKSAN "Kalite İçin Güvenilir Bir Partner" dir.
TAKSAN, 1994 yılında Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca kurulmuş ve temel olarak sanayi sektörünün ihtiyaç duyduğu tahribatsız muayene hizmetlerini uluslararası standartlar ve kodlar çerçevesinde yerine getirmeyi hedeflemiştir.

TAKSAN, gerek Özel Sektörde gerekse Kamu Sektöründe yer alan bir çok sanayi kuruluşunun imalat ve periyodik kontrollerinde Radyografik Muayene, Ultrasonik Test, Manyetik Parçacık, Sıvı Girici Boya testi, Sertlik Testi gibi tahribatsız muayene hizmetleri vermiştir.

TAKSAN NDT, uluslararası teknik standart ve kodlara uygun şekilde hizmetlerini sürdürebilmek amacıyla personelini çalışma konularında sürekli olarak hizmet içi eğitime tabi tutmaktadır. TAKSAN personelini teknik standartlar konusunda olduğu gibi çevre sağlığı ve çalışma emniyeti konularında da bilgilendirerek özellikle radyografik muayene esnasında hem çalışan personelin hem de çalışma alanında bulunabilecek canlıların radyasyon emniyetinin sağlanmasına özel bir önem göstermektedir.

TAKSAN, kurulduğu yıldan bu güne kadar üstlendiği tüm kontrol işlerini her koşulda tamamlamakla kıvanç duymaktadır. Çalışma ve hava şartlarının zorluğu TAKSAN deneyimli mühendis ekipleri ve teknik personelinin verimli ve şartnamelere uygun çalışmasını engellememektedir.

VİZYONUMUZ

"Sektöründe öncü, hizmetlerinde etik değerlere ve güvenilirliğe önem veren, çalışanlarına ilham veren ve müşterilerin ilk tercih ettiği firma olarak başarıyı kalıcı kılmak."

MİSYONUMUZ

• Gelişmiş muayene teknikleri kullanmak
• Güvenilir doğru kayıtlar tutmak
• Düşük maliyet, yüksek kalite
• Sürekli eğitim ve gelişim
• Müşteri odaklılık ve samimiyet
Tüm hakları saklıdır.
info @ taksanndt.com · 0262 344 24 64 Marjin