Taksan

www.taksanndt.com

KULLANIM ŞARTLARI

KULLANIM ŞARTLARI

TAKSAN "Kalite İçin Güvenilir Bir Partner" dir.
Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı TAKSAN NDT SERVICES'e aittir. TAKSAN NDT SERVICES internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, TAKSAN NDT SERVICES'in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı TAKSAN NDT SERVICES internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini TAKSAN NDT SERVICES internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

TAKSAN NDT SERVICES internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. TAKSAN NDT SERVICES internet sitesini ziyaret eden ve TAKSAN NDT SERVICES sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Tüm hakları saklıdır.
info @ taksanndt.com · 0262 344 24 64 Marjin